Naše služby

Pohotovost

Co u nás znamená pohotovost? Funguje v odpoledních a víkendových časech na základě telefonické domluvy. Sjednáme si čas schůzky a ve firmě Vám opravíme nebo vyrobíme hydraulickou hadici na míru dle vzoru. Příplatek 500 kč.
Oprava hydraulického zařízení

Opravujeme pístnice, zvedáky, mailery, panenky, dílenské zvedáky, hydraulické žirafy, rozvaděče atd. Všechna hydraulická zařízení přetěsníme. Případně vyměníme poškozené díly například táhlo, válec (obal), vyrobíme pracovní nebo zavírací hlavu. Po domluvě Vám dále dokážeme vyrobit pouzdra nebo čepy na Vaše zařízení.

Výroba hydraulických hadic

Dle přání zákazníka vyrábíme hydraulické, vzduchové a palivové hadice v požadovaných délkách a množství. Hadice kompletujeme z tuzemských i zahraničních dílů. K dispozici máme velké množství závitů (metrické, "G", DKJ, KATR, KOMATSU, SFS, SFL). Na počkání  Vám vyrobíme 1 až 10 kusů. Větší množství po domluvě. U všech vyrobených hadic ručíme za kvalitu provozu dle příslušných norem.


Prodej hydraulických komponentů

U nás v prodejně naleznete široký sortiment hydraulického šroubení, hadicové spojky, hrdla, kolena, T-kusy, záslepky a spoustu dalšího v různých typech závitů. Dále nabízíme škrtící ventily, zpětné ventily, hydraulické zámky, kulové kohouty, ale i rozvaděče, filtry a hlavy filtrů. Další sortiment umíme zajistit na objednání.  

Výroba tlakových trubek

Dle přání zákazníka vyrábíme hydraulické tlakové trubky. Trubky Vám uřízneme, vytvarujeme a osadíme koncovkami dle přání.

Prodej olejů a maziva

K prodeji máme hydraulické oleje HLP 46, HVLP 46, OTHP 3, dále motorové oleje MGAD, 5W30, 10W40, 15W40 a další typy v různých baleních. Oleje do sekaček a mazání lišt na pilu, příměsy do benzínu. Dále nabízíme letní a zimní směs do odstřikovačů, čističe brzd, mazivo ve spreji, vazelíny obyčejné, grafitové ale i zátěžové. Antifreeze neboli směs do chladiče. Veškerý sortiment od firmy CLASSIK Oil.

Fotogalerie